Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sołtys sam wymierzył sprawiedliwość

Utworzony przez Gość, 11 października 2008 r. o 01:41
wszyscy bronicie pana sołtysa..ciekawi mnie to że od pewnego czasu lata za rodziną pokrzywdzonej i błaga o odwołanie sprawy w sądzie,chociaż do wszystkiego sie wczesniej przyznał..czyżby bał sie że pójdzie za kraty i nie będzie mógł pełnić roli sołtysa??człowiek o takich nerwach powinien zostać odizolowany od środowiska.. P.S do admina..prosze o zablokowanie mozliwości wysyłania postów do tego tematu.z góry dziekuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja również chodzę do tej szkoły i wiem jak było naprawdę. A tutaj większość zrobiła z córki sołtysa takie niewiniątko, że po prostu nie mogę uwierzyć. To ona kiedyś poniżała i wyzywała tą dziewczynę co była porwana. Ale ostatnio przeszła samą siebie, naopowiadała coś tatusiowi, jaka to jej się niby krzywda dzieje, a ten tak zareagował... Też nie popisał się inteligencją, bo kto normalny wtrącałby się do zwykłych kłótni między dwoma nastolatkami. To poszkodowanej trzeba współczuć, bo to ją wywieziono do lasu i grożono jej śmiercią!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~GOSC~ napisał:
KOLEGA DOBRZE MOWI ... LUDZIE JESLI NEI WIECIE O CO BIEGA TO ZAMKNIJCIE SWE MORDY BO AZ SIĘ SŁABO ROBI JAK TO SIĘ CZYTA :)
sam ku*** zamnkij tego ryja bo zansz sie najwecej pewnie sam jestes taki jak ta rodzinak z oosedlowej;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewa napisał:
Taka sytuacja zdazrza się w tej wsi już nie pierwszy raz, już wcześniej młode dziewczyny były zastraszane przez pana I. ,i to ma byś sołtys?
a ty to co niby matka teresa zal d*** sciska patrzac jak takie cioty ja ty pisza te posty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
XXX napisał:
Ja również chodzę do tej szkoły i wiem jak było naprawdę. A tutaj większość zrobiła z córki sołtysa takie niewiniątko, że po prostu nie mogę uwierzyć. To ona kiedyś poniżała i wyzywała tą dziewczynę co była porwana. Ale ostatnio przeszła samą siebie, naopowiadała coś tatusiowi, jaka to jej się niby krzywda dzieje, a ten tak zareagował... Też nie popisał się inteligencją, bo kto normalny wtrącałby się do zwykłych kłótni między dwoma nastolatkami. To poszkodowanej trzeba współczuć, bo to ją wywieziono do lasu i grożono jej śmiercią!
chodzisz??? i co z tego???trzymasz z grupą przestepcow gdzie bossem tej kinder mafi jest kle.... ona to dopiero jest niewiniatko szklag by ja trafil i wac cioty pier***one bardzo dobrze zrobil soltys.A zycze tobie tego zeby twoje dziesko bylo tak gnebione w szkole zobaczysz jak bedzie milo i co pojdziesz do dyr powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xD napisał:
wszyscy bronicie pana sołtysa..ciekawi mnie to że od pewnego czasu lata za rodziną pokrzywdzonej i błaga o odwołanie sprawy w sądzie,chociaż do wszystkiego sie wczesniej przyznał..czyżby bał sie że pójdzie za kraty i nie będzie mógł pełnić roli sołtysa??człowiek o takich nerwach powinien zostać odizolowany od środowiska.. P.S do admina..prosze o zablokowanie mozliwości wysyłania postów do tego tematu.z góry dziekuje
a co prawda w oczy kole, denerwojes zszie jak czytasz prawde hah bardzo dobrze zrobil zebym wiedzial ze On ma to zamiar zrobic to pomgł bym jeszcze ty ku*** patrz jak ta szmata sie nosi po milannowie jak by ktos jej w kieszen nasral niech sie uczy i wogole po tej calej sytuacji zero skruchy, nadal chodzi po wsi i kreci pyszczkiem;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co sie stalo z nasza klasą? spiewal Jacek Kaczmarski a ja pytam co się stalo z naszą szkołą? Gdzie sie podziali ci wspaniali pedagodzy, przed którymi nawet największe szkolne łobuziaki czuły respekt. Nie dlatego, by sie ich bali, lecz dlatego, że dwali uczniom wiele serca, nie szczędzili czasu i oprócz nauczania potrafili wychowywać. Konflikty zdarzały się i wówczas ale coś takiego jak gnębienie i nienawiść nie wchodzily w grę. Sytuacja z pewnością wymknęła się spod kontroli ale jest to także okazja do refleksji nad tym gdzie popelniono jakiś błąd, czy grzech zaniechania. Drodzy nauczyciele niektórzy z Was mieli okazję dorastać w tej szkole pod okiem tych samych mistrzów, co i ja, Moi mistrzowie pewnie nadal sa pośród Was jeśli nawet już w szkole nie pracują. Wspomnę chociażby Panią od fizyki, która nigdy nie mówiła podniesionym Głosem, panią kierownik internatu, która nam matkowała, panią Mariannę od polskiego wzór cierpliwości, pana biologa o fizjonomii naukowca i wielu innyc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam ale urwalo część komentarza Co sie stalo z nasza klasą? spiewal Jacek Kaczmarski a ja pytam co się stalo z naszą szkołą? Gdzie sie podziali ci wspaniali pedagodzy, przed którymi nawet największe szkolne łobuziaki czuły respekt. Nie dlatego, by sie ich bali, lecz dlatego, że dwali uczniom wiele serca, nie szczędzili czasu i oprócz nauczania potrafili wychowywać. Konflikty zdarzały się i wówczas ale coś takiego jak gnębienie i nienawiść nie wchodzily w grę. Sytuacja z pewnością wymknęła się spod kontroli ale jest to także okazja do refleksji nad tym gdzie popelniono jakiś błąd, czy grzech zaniechania. Drodzy nauczyciele niektórzy z Was mieli okazję dorastać w tej szkole pod okiem tych samych mistrzów, co i ja, Moi mistrzowie pewnie nadal sa pośród Was jeśli nawet już w szkole nie pracują. Wspomnę chociażby Panią od fizyki, która nigdy nie mówiła podniesionym Głosem, panią kierownik internatu, która nam matkowała, panią Mariannę od polskiego wzór cierpliwości, pana biologa o fizjonomii naukowca i wielu innych. Życzę Wszystkim Państwu pedagogom tej szkoły zarówno pracującym, jak i emerytowanym przede wszystkim satysfakcji, by za Waszym udziałem niesiony przez Was kaganek oświaty tlił się jak najdlużej w sercach i umysłach Waszych wychowanków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moim zdaniem synek tak uczynny i posłuszny tatusiowi równiez powinien poniesc konsekwencie swoich czynów z tego co mi wiadomo jest juz pełnoletni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cóz za piekney obrazek katolickiej rodziny z pozoru święci ludzie a w rzeczywistości brutale i niezrównoważone psychicznie bestie i zgadzam się z osobą która powyżej napisała że synek również powinien ponieść konsekwencje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większość społeczności wypowiadającej się na forum twierdzi iż sołtys to osoba niewinna i w sposób ostentacyjny popiera jego czyn ale nikt nie dostrzega biednej poszkodowanej ofiary alberta.I spójrzcie na nią i jej dramat , a swoją drogą córeczka sołtysa jest nie zła wszyscy wiedzą jak woziła się z żonatym facetem ale każdy we wsi udaje że nic nie wię niech pan Albert zrobi najpierw porządek z własnym dzieckiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
cóz za piekney obrazek katolickiej rodziny z pozoru święci ludzie a w rzeczywistości brutale i niezrównoważone psychicznie bestie i zgadzam się z osobą która powyżej napisała że synek również powinien ponieść konsekwencje
ty qrwa deb***u a popatrz na swieta rodzine klejow gdzie marlenka do bierzmowania idzie a dokucza innym to jest przklad swietosc. wydaje mi sie ze Pan og ja by wzia za zycia do nieba tylko ze u smoak za duzy ogon sie ciaga
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ala napisał:
Większość społeczności wypowiadającej się na forum twierdzi iż sołtys to osoba niewinna i w sposób ostentacyjny popiera jego czyn ale nikt nie dostrzega biednej poszkodowanej ofiary alberta.I spójrzcie na nią i jej dramat , a swoją drogą córeczka sołtysa jest nie zła wszyscy wiedzą jak woziła się z żonatym facetem ale każdy we wsi udaje że nic nie wię niech pan Albert zrobi najpierw porządek z własnym dzieckiem
a ty qrwa swieta jestes zazdroscisz jej to i ty sie woz;/jak ta pskudna morda ci pozwoli;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak się woziła to jeszcze nie był żonaty, zresztą kochaniutka koleżanka Marlenki pocięła buty dla córki sołtysa z zazdrości bo przecież nie mogła sobie darować tego żonatego dzisiejszego żonatego pana! iż uważam ze Albert powinien zrobić to już wcześniej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nono widze ze afera powazna bo temat przeniósł sie na forum Gminy Milanów http://www.milanow.pl/f marlenka jestes jak gwiazda bollywood
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ALE SIę POROBIłO TERAZ TO CóRKA SOłTYSA JEST POSZKODOWANA A DO TEJ PORY PLUłA JEDEM NA WSZYSTKIE KOLEżANKI WIDAć TO DOKłADNIE BO NIE MA KOLEżANEK NAWET WE WlASNEJ KLASIE , WSZYSCY JEJ NIE TRAWIą I PO CO TO WSZYSTKO PRZEZ NERWY TATUSIA TO TYLKO śMIECH LUDZI ZOSTANIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
da napisał:
ty ku*** je***a zebys przypadkiem sam niechodzila z plastrami na ryju;/ szamato pier***ona
hM ...... WIDZę żE PAN SOłTYS STRASZY RóWNIEż NA FORUM , ALE JA SIE CIEBIE MNIE BOJE TY MI MOżESZ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tatuś szuka dla córeczki znajomych tylko jakimi metodami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki sołtys to sobie moze wymierzać sprawiedliwość we własnej oborze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać że sołtys szaleje na forum , weżcie przestańcie bo go jeszcze nerwy poniosą i kompa rozwali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...